Електронско пријављивање кандидата за пријемни испит

Електронско пријављивање кандидата за пријемни испит за СМШ (од 04.04.2022. у 8.00 до 07.04.2022. у 24.00) врши се на Порталу www.mojasrednjaskola.gov.rs, за ауторизоване кориснике, родитеље, односно друге законске заступнике ученика који су евидентирани у централној бази Министарства и добили су осмоцифрену шифру и за неауторизоване кориснике, родитеље, односно друге законске заступнике ученика који нису евидентирани у централној бази Министарства.

Пријављивање кандидата за пријемни испит вршиће се и непосредно у школи 07. и 08.04.2022. од 09-16.00.

Све важне информације налазиће се и на сајту школе.

ПРАВИЛНИК О УПИСУ УЧЕНИКА У СРЕДЊУ ШКОЛУ

koncerti

КОНЦЕРТНО ПРЕДАВАЊЕ

У петак 5. априла 2024. године, у сали Музичке школе „Јосип Славенски“, у 18 часова, имаћете прилику да чујете и видите три члана породице клавијатурних