Наставници

Стручно веће наставника клавира

  • Врачар Бојана
  • Вукашиновић Јасмина
  • Вукмировић Татјана
  • Вуковић Аранђеловић Маја
  • Гостовић Јелена
  • Даниловић Светлана
  • Ђорђевић Татјана
  • Зихерл Бранка
  • Јовановић Стефановић Диана
  • Јовановић Драгана
  • Јовановић Вук
  • Јововић Хмељевски Вера
  • Јосифовић Милена
  • Мажибрада Јелена
  • Мићовић Татјана
  • Новаковић Анђелка
  • Павловић Драгана
  • Петровић Славица
  • Пиштињат Исидора
  • Родић Лана
  • Савов Стојановић Маријана
  • Трајковић Звонимир
  • Чарапић Ћатовић Весна
  • Чолић Јасмина
  • Шћекић Анђела

 

Стручно веће наставника гудачих инструмената

  • Булат Богдан, виолина
  • Весков Ана, виолина
  • Илић Маријана, виолина
  • Јанковић Небојша, виолончело
  • Каћански Маја, виолина
  • Кортус Даница, виолина
  • Милосављевић Љубица, виолина
  • Поповић Јелена, виолончело
  • Поповић Јован, виолончело
  • Сматлик Стојановић Татјана, виолина
  • Милена Илић/Станић Вук, виолина
  • Станковић Александар, контрабас
  • Топаловић Ивана, виола

 

Стручно веће наставника дувачких инструмената и удараљки

  • Јанковић Милан, обоа
  • Јевић Милица, флаута
  • Милан Милић, труба
  • Младеновић Ана/ Крстић Александар Јован, флаута
  • Николић Милош, фагот
  • Петровић Јасна, хорна
  • Петровић Никола, тромбон и туба
  • Радовић Љиљана, флаута
  • Савић Милан, саксофон
  • Стефановић Предраг, кларинет
  • Топалов Миона/ Величковић Никола, удараљке

 

Стручно веће наставника гитаре

  • Грчак Огњен
  • Дојчиновић Урош
  • Ивић Игор
  • Кондић Ненад
  • Наумовић Далибор
  • Шеховић Софија/ Јелачић Никола

 

Стручно веће наставника соло певања

  • Јовић Маја
  • Опсеница Весна
  • Станишић Шпирић Миомира

 

Стручно веће наставника одсека ране музике

  • Алексић Катарина, барокна виолина
  • Вељковић Бранислава, ренесансна харфа
  • Живковић Драгана, рано певање
  • Крстић Александар Јован, флаута траверзо
  • Дружијанић Марија/ Сабљић Милица, оргуље
  • Стојановић Кутлача Светлана, чембало

 

Стручно веће наставника-камерне музике, читања с листа и корепетитора

  • Аранђеловић Мирољуб, камерна музика и читање с листа
  • Динић Радимила, камерна музика, читање с листа, корепетиција
  • Куленовић Јелена, читање с листа, корепетиција
  • Симонутти Ирена, камерна музика, читање с листа
  • Типсаревић Наталија, камерна музика, читање с листа

 

Корепетитори:

  • Бабић Маша
  • Вукашиновић Јасмина
  • Вукмировић Татјана
  • Јефтић Протић Станислава
  • Јовановић Радан
  • Сабљић Марија
  • Савов Стојановић Маријана
  • Спасојчевић Растко
  • Самофалова  Дарја
  • Шћепановић Вања

 

Стручно веће наставника теоретских предмета

  • Араницки Вера, солфеђо
  • Благојевић Пешић Невена, хармонија
  • Бован Исидора, хармонија, музички облици, партитуре, хармонска пратња
  • Вујошевић Невена, солфеђо
  • Грозбергер Саша, аудио-визуелна техника
  • Зечевић Ана, солфеђо, теорија музике
  • Ковачевић Тијана, хор-смш
  • Крнета Весна, етномузикологија, историја музике
  • Теодора Грковић, солфеђо
  • Миљковић Ивана, контрапункт, аранжирање
  • Митровић Марко, солфеђо, теорија музике
  • Младеновић Душица, историја музике, музички облици, припремни разред
  • Палинкаш Нина, солфеђо
  • Радић Марина, солфеђо
  • Стефановић Јована, хармонија, увод у компоновање
  • Стојић Јована, дириговање, партитуре, хор-омш, оркестар-смш
  • Хаџи-Ђорђевић Александра, историја музике

 

Стручно веће наставника општеобразовне наставе

  • Величковић Маја, енглески језик
  • Вешовић Зорица, српски језик
  • Војчић Драженка, математика
  • Грозбергер Саша, информатика
  • Етеровић Марио, психологија
  • Карановић Владимир, физичко васпитање
  • Мишур Тодоровић Љиља, социологија, филозофија, грађанско васпитање
  • Николић Драгана, италијански језик
  • Пецикоза Александра, руски језик
  • Попин Мира, француски језик, грађанско васпитање
  • Теофиловић Бојана, историја
  • Топаловић Александра, верска настава