ПРИПРЕМНА НАСТАВА ИЗ СОЛФЕЂА И ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ УСПИТА ЗА СРЕДЊУ МУЗИЧКУ ШКОЛУ

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА СРЕДЊУ МУЗИЧКУ ШКОЛУ

ПРИПРЕМНА НАСТАВА

Драги наши будући ученици, драги родитељи

Обавештавамо вас да и ове године организујемо припреме из солфеђа и теорије музике за полагање пријемног испита за средњу музичку школу.

Молимо све заинтересоване ученике да се јаве до петка, 02.04.2021. путем мејла sekretarijatjsbg@gmail.com, како бисмо оформили групе и организовали припремну наставу уз поштовање свих епидемиолошких мера.

Молим вас да у мејлу доставите своје податке: име и презиме, телефон, мејл адресу и одсек који планирате да упишете (Одсек за класичну музику (вокално-инструментални), Одсек за рану музику или Одсек за музичку теорију).

Припремна настава ће бити организована током априла, а ми ћемо вас до 05.04.2021. год. обавестити  у ком термину да дођете у школу.

Срдачан поздрав,

Колектив Музичке школе „Јосип Славенски“