5. Међународно такмичењe камерне музике Оливера Ђурђевић

На 5. Међународном такмичењу камерне музике Оливера Ђурђевић које је одржано 12. марта 2024. године у М.Ш. „Владимир Ђорђевић“, ученици Одсека за камерну музику освојили су следеће награде:
3. категорија
-Дуо Вукашин Петровић, саксофон 2. СМШ и Ђорђе Илић, клавир 2. СМШ, класа проф. Наталија Типсаревић – ЛАУРЕАТ (100 поена)
-Трио „Орион“, Урош Димитријевић, саксофон, 2. СМШ, Виктор Живковић, саксофон, 1. СМШ и Душан Ђурађ Ћушић, клавир, 1. СМШ, класа проф. Јелена Шаренац – II награда (92,33 поена)
-Трио гитара „Славенски“, Иван Харшић, Никола Арсић, Максим Влашковић, 3. СМШ, класа проф. Радмила Динић – I награда (99 поена)
-Трио гитара „Оријентал“, Стефан Станимировић, 4. СМШ, Марија Ралевић 4. СМШ и Реља Дедић, 3. СМШ, класа проф. Ирена Симонути – I награда (99 поена)
-Трио флаута „Ritmos Aereos“, Марија Витаз 1. СМШ, Теодора Чубрило, 3. СМШ и Ксенија Николић, 3. СМШ, класа проф. Јелена Шаренац – II награда (94 поена)
ЧЕСТИТАМО!

25. Гитар Арт фестивал

На 25. Гитар Арт фестивалу који је одржан од 15. до 19. маја 2024. у Београду, наши гитаристи су освојили 1. и 2. место у финалу 5. категорије! Иван Харшић, ученик 3. разреда СМШ, из класе проф. Ненада Кондића, освојио је 1. место, док је Стефан Станимировић, ученик 4. разреда СМШ, из класе проф. Софије Шеховић освојио 2. место. Честитамо на великом успеху младим гитаристима и њиховим професорима!!!