ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА ОСНОВНУ МУЗИЧКУ ШКОЛУ – 3. РОК

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА ОСНОВНУ МУЗИЧКУ ШКОЛУ И ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД – 3. РОК

Музичка школа „Јосип Славенски“ организује пријемни испит за:

1. Припремни разред: од 6 до 7 година
  2. Обоа, фагот, хорна, тромбон: 11г одина и млађи
  3. Рана музика: чембало, оргуље, лаута, харфа, виела, виола да гамба, ренесансно певање, блок флаута

ПРОВЕРА СПОСОБНОСТИ

ТРЕЋИ РОК: 05.06.2021. године

–         ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД

–         ДУВАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ (обоа, фагот, хорна, тромбон)

–         РАНА МУЗИКА

Пријем пријава (искључиво електронским путем):

од 31.05.03.06.2021. године

Образац пријаве објављен је на сајту школе. Потребно је да попуњену пријаву за полагање пријемног испита пошаљете на sekretarijatjsbg@gmail.com, а ми ћемо вам потврдити да смо примили пријаву и обавестити отермину полагања пријемног испита.

У случају неповољне епидемиолошке ситуације рокови за полагање пријемног испита за основну музичку школу могу бити померени. Сва обавештења и евентуалне измене биће редовно објављиване на сајту школе.

Све додатне информације можете добити у секретаријату школе на телефон 011/2455953.

25. Гитар Арт фестивал

На 25. Гитар Арт фестивалу који је одржан од 15. до 19. маја 2024. у Београду, наши гитаристи су освојили 1. и 2. место у финалу 5. категорије! Иван Харшић, ученик 3. разреда СМШ, из класе проф. Ненада Кондића, освојио је 1. место, док је Стефан Станимировић, ученик 4. разреда СМШ, из класе проф. Софије Шеховић освојио 2. место. Честитамо на великом успеху младим гитаристима и њиховим професорима!!!