ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА ОСНОВНУ МУЗИЧКУ ШКОЛУ – 3. РОК

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА ОСНОВНУ МУЗИЧКУ ШКОЛУ И ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД – 3. РОК

Музичка школа „Јосип Славенски“ организује пријемни испит за:

1. Припремни разред: од 6 до 7 година
  2. Обоа, фагот, хорна, тромбон: 11г одина и млађи
  3. Рана музика: чембало, оргуље, лаута, харфа, виела, виола да гамба, ренесансно певање, блок флаута

ПРОВЕРА СПОСОБНОСТИ

ТРЕЋИ РОК: 05.06.2021. године

–         ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД

–         ДУВАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ (обоа, фагот, хорна, тромбон)

–         РАНА МУЗИКА

Пријем пријава (искључиво електронским путем):

од 31.05.03.06.2021. године

Образац пријаве објављен је на сајту школе. Потребно је да попуњену пријаву за полагање пријемног испита пошаљете на sekretarijatjsbg@gmail.com, а ми ћемо вам потврдити да смо примили пријаву и обавестити отермину полагања пријемног испита.

У случају неповољне епидемиолошке ситуације рокови за полагање пријемног испита за основну музичку школу могу бити померени. Сва обавештења и евентуалне измене биће редовно објављиване на сајту школе.

Све додатне информације можете добити у секретаријату школе на телефон 011/2455953.

ЛЕТОПИС ШКОЛЕ 2021-2022.

1. Lady Wind festival Народни музеј   Панчево 24.10.2021. Марта Цвејић, хорна, 1.награда, 99 поена класа проф.Јасна Петровић клавирска сарадња , Марија Сабљић

Драги ученици и родитељи

Почињемо ову школску годину у нади да ћемо се слободније дружити, заједнички музицирати и наступати у салама пуним публике. Свима нам желимо много здравља и