Kонцерт под називом „Један дан у новембру“

15. новембра је у нашој школи одржан концерт под називом „Један дан у новембру“ посвећен сећању на прерано преминулог гитаристу Михаила Златковића, нашег бившег ученика. Концерт на коме су наступили Михаилови колеге гитаристи Филип Мићковић, Иван Хочевар, Богдан Благојевић и Александар Сарбић водила је Николина Ковачевић. Александар Сарбић је извео композицију покојног Михаила „Песма Еуридици“, обративши се аудиторијуму дирљивим речима: „Као што је Орфеј звуцима лире водио своју Еуридику, тако се ми вечерас гитаром обраћамо Михаилу“. Салу школе испинили су чланови Михаилове породице, његови школски другови и професори са факултета и из наше школе.

vest

Kонцерт камерне музике

Позивамо вас на концерт камерне музике који ће бити одржан у сали Музичке школе „Јосип Славенски“ у суботу 3. 12. 2022. у 18 часова. На

vest