Kонцерт под називом „Један дан у новембру“

15. новембра је у нашој школи одржан концерт под називом „Један дан у новембру“ посвећен сећању на прерано преминулог гитаристу Михаила Златковића, нашег бившег ученика. Концерт на коме су наступили Михаилови колеге гитаристи Филип Мићковић, Иван Хочевар, Богдан Благојевић и Александар Сарбић водила је Николина Ковачевић. Александар Сарбић је извео композицију покојног Михаила „Песма Еуридици“, обративши се аудиторијуму дирљивим речима: „Као што је Орфеј звуцима лире водио своју Еуридику, тако се ми вечерас гитаром обраћамо Михаилу“. Салу школе испинили су чланови Михаилове породице, његови школски другови и професори са факултета и из наше школе.

koncerti

КОНЦЕРТНО ПРЕДАВАЊЕ

У петак 5. априла 2024. године, у сали Музичке школе „Јосип Славенски“, у 18 часова, имаћете прилику да чујете и видите три члана породице клавијатурних