X ФЕСТИВАЛ „ИСИДОРБАЈИЋ“

На X Фестивалу „Исидор Бајић“ у Новом Саду, у дисциплини клавир, успешно су се представили наши млади пијанисти:

Филип Петровић, 4. ОМШ, класа проф. Анђелка Новаовић, 2. категорија, I НАГРАДА (94 поена)

Андреи Дума, 5. ОМШ, класа проф. Вук Јовановић, 5. категорија, I НАГРАДА (95 поена)