СОЛИСТИЧКИ КОНЦЕРТ ЂОРЂА ИЛИЋА

дипломац клавира, Ђорђе Илић, у среду, 27. маја, одржао је клавирски реситал у сали Школе. Својим невероватним музицирањем, младалачком енергијом и префињеном музичком интуицијом уздигао нас је у небеске висине. Показао је, за његове године, неуобичајено дубоко понирање у саму суштину дела која је интерпретирао. У класи професорке Анђелке Новаковић завршио је нижу, а ових дана завршава и средњу школу. Учешћа на такмичењима из клавира, камерне музике и теоретских предмета, на којима је освајао редовно највише награде, проширила су његова музичка знања и омогућила му да упише у Америци престижни колеџ на коме ће студирати композицију.

Ђорђе, честитамо ти на предивном концерту и желимо ти срећу и успех у даљем школовању и животу у Америци!

Анђелка, желимо ти да своју страст и љубав према музици преносиш још бојним генерацијама будућих врсних пијаниста!