У понедељак, 18. маја, у Руском дому, наступили су наши пијанисти. Надахнуто су извели композиције Рахмањинова, Скрјабина, Глинке, Прокофјева и других аутора, уз подршку одушевљене публике.
Захваљујемо се Руском дому на гостопримству и могућности да наступимо у предивној сали и на изузетном клавиру!

















