Пијанисти наше школе наступили у Руском дому

У понедељак, 18. маја, у Руском дому, наступили су наши пијанисти. Надахнуто су извели композиције Рахмањинова, Скрјабина, Глинке, Прокофјева и других аутора, уз подршку одушевљене публике.

Захваљујемо се Руском дому на гостопримству и могућности да наступимо у предивној сали и на изузетном клавиру!