Обележавање Недеље сећања и заједништва

Андрија Чикић је био ученик првог разреда Средње музичке школе „Јосип Славенски“ на два смера – клавир је учио у класи проф. Татјане Ђорђевић на вокално-инструменталном одсеку, а упоредо је похађао и Одсек за теорију музике.

О Андрији су нам остала најтоплија сећања, јер је са нама делио само доброту и лепоту; од њих је био саздан и њима је обележио све што је стварао. Све што је чинио својим топлим погледом, искреним и ведрим осмехом, живописним причама, страственим интересовања и музиком – имало је снагу да нас мења набоље. Иако је, нажалост, у нашој школи провео тек кратак део свог живота, његов траг остаје у нама –  у начину на који мислимо, осећамо и бринемо једни о другима, као тихо, трајно сећање на све чему нас је научио.

Захвални смо за сваки заједнички тренутак и почаствовани што смо били део његовог живота.