На IX Међународном музичком фестивалу „Власинско пролеће“ које је одржано 30. и 31. маја у Власотинцима, успешно су се представиле наше младе виолинисткиње. Маја Урбан, ученица 2. ОМШ, из класе професорке Кристине Булат, освојила је I награду (93 поена) и Андреа Вељковић, ученица 3. ОМШ, из класе професора Ђорђа Стошића, освојила је I награду (93 поена).
