ФЕСТИВАЛ ПИЈАНИЗМА СРЕМСКА МИТРОВИЦА

На такмичењу Фестивал пијанизма које је одржано од 21. до 24. маја у Сремској Митровици, Наталија Вукотић, ученица 3. ОМШ из класе проф. Татјане Вукмировић, освојила је II награду (87 поена).