Мастер клас професора виолончела из Пољске

Професор барокног виолончела из Пољске Томаш Покшивињски, одржао је мастер клас нашим ученицима виолончела и виоле на тему „Бахове свите за соло виолончело“.

Концерт у сали школе

Ученици кларинета из класе професора Предрага Стефановића одржали су концерт, уз подршку пријатеља и родитеља из публике који су испунили салу школе.

Концерт у Галерији САНУ

Клавирски трио „Мераки“ у саставу Душица Димитријевић – виолина,  Дуња Димитријевић – виола и  Огњен Милојковић  – клавир, из класе професорке Наталије Типсаревић 15. 12. 2022. одржао је концерт у Галерији САНУ.

Наступ основне музичке и балетске школе „Ново Сарајево“ и наших уеника са Одсека за гудачке инструменте

Са великом радошћу смо у школи угостили пријатеље из ЈУ Основне музичке и балетске школе „Ново Сарајево“. Ученици из Сарајева су наступили на заједничком концерту са нашим ученицима са Одсека за гудачке инструменте.