2021/22. ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

КЛАВИР 
1. Срна Димитријевић
2. Теодора Станковић
3. Ленка Матић
4. Дана Џелебџић
5. Ана Трајковић
6. Атина Живковић
7. Ања Кочановић
8. Лука Гашић
9. Јован Јовановић
10. Леа Феригра
11. Сара Обрадовић
12. Нађа Грујић
13. Александра Лукић
14. Тијана Томић
15. Дуња Поповић
16. Милица Ђоковић
17. Неда Шишић
18. Андреи Дума
19. Петра Кандић
20. Уна Јевтић
21. Дуња Алексић
22. Ирина Цветковић
23. Лола Радановић
24. Филип Тадић
25. Мила Росер
26. Софија Штрбачки
27. Бојан Гвоздић
28. Нађа Ђурић
29. Наталија Радојковић
30. Соња Живановић
31. Михајло Пејчић
32. Дуња Рајковић

ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД 
1. Соња Лазић
2. Лазар Вуњак
3. Софија Шошкић
4. Софија Ђоковић
5. Тамара Пантовић
6. Марија Стојановић
7. Исидора Лукић
8. Ања Караклајић
9. Вера Јованчевић
10. Клара Белић
11. Ивор Штикс
12. Уна Рајић
13. Христина Вилимановић
14. Лена Миљковић
15. Михаило Совиљ
16. Петра Ђуровић
17. Сава Максим Ђурђев

ГИТАРА 
1. Анђела Наранчић
2. Марта Гогић
3. Војин Милошевић

ДУВАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ II рок
1. Виктор Челановић - флаута
2. Маша Петровић - флаута
3. Марко Дуњић – саксофон
4. Павле Ћириловић – саксофон
5. Растко Милићев – саксофон
6. Реља Живковић - саксофон
7. Ана Илић - удараљке
8. Михаило Хаџић – удараљке
9. Никола Ђоковић – обоа
10. Тодор Томић – обоа
11. Васил Наумовски - труба

ГУДАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ II рок
1. Милица Радосављевић – виолина
2. Јелисавета Торомановић-виолина
3. Вања Ковачевић – виолина
4. Искра Ђорђевић – виолина
5. Нађа Петковић – виолина
6. Маша Попадић – виолина
7. Ана Милошевић – виолина
8. Теодор Крстић – виолина
9. Ленка Тимотијевић Теодоровић – виолина
10. Андреа Митровић – виолина
11. Лена Ињац – виолина
12. Тијана Пантовић – виолина
13. Бјанка Мићић – виолина
14. Милена Вукотић – виолина
15. Вања Ђорђевић – виолина
16. Андреа Иванчић – виолина
17. Сара Чупић – виолина
18. Мила Бартул – виолина
19. Милош Гаљак – виолина
20. Милица Видовић – контрабас
21. Марта Јовановић – виолончело
22. Анисија Ђурђев - виолончело
23. Марија Малишић – виолончело
24. Милица Видовић - контрабас

За ученике који су положили пријемни испит упис је од 24-26.05.2021. у времену од 10 -12 часова
Потребно је попунити пријаву која се налази на пулту у школи.