УПИС УЧЕНИКА КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ОМШ ОБАВИЋЕ СЕ ОД 29. јуна до 03. јула 2020.ГОД. ОД 09:00-13:00 У СЕКРЕТАРИЈАТУ (СОБА БР.7)

 ЗА УПИС ЈЕ ПОТРЕБНО:

-       Пријава за упис која се добија на пулту школе

-       Фотокопија извода из матичне књиге рођених

-       Добровољна уплата на жиро рачун школе у износу од 4.000.-динара за Ђачки фонд, по полугодишту – уплатница се добија на пулту школе


РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ЗА ОСНОВНУ ШКОЛУ 

 КЛАВИР 2020/21.

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

  1. Вук Врачар
  2. Маша Зарић
  3. Стефан Фолић
  4. Лола Степановић
  5. Петра Пјевач
  6. Павле Раичевић
  7. Бјанка Којо
  8. Петра Којо
  9. Ема Пајић
  10. Луција Вујовић
  11. Лена ( Бранислав) Петровић                             
  12. Меланија Мила Протић
  13. Лена Ракић
  14. Хана Нецин
  15. Ева Мирицки
  16. Ангелина Лалицки
  17. Гала Емилиа Барлов
  18. Милица Вукадиновић
  19. Јулија Бачкалов
  20. Вера Влајић
  21. Дуња Стојанчић
  22. Огњен Грчић
  23. Павле Суботић
  24. Искра Оташевић
  25. Филип Граховац
  26. Лола Ђурђевић
  27. Данило Булатовић

ПРЕПОРУКА ЗА ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД

  1. Андреј Тодоровић
  2. Милош Гаљак
  3. Ленка Матић
  4. Катарина Дискић
  5. Андреа Митровић
  6. Христина Ђирић
  7. Растко Ђирић
  8. Васил Наумовски
  9. Андреи Дума
  10. Соња Живановић
  11. Зое Загорац
  12. Сара Обрадовић
  13. Ива Цветков
  14. Исидора Лукић
  15. Урош Поленек
  16. Теодора Робовић

ДУВАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ  2020/21.

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

  1. Павлa Командић- кларинет
  2. Софија Перић- саксофон
  3. Марта Цвејић- хорна-
  4. Божидар Бјелогрлић- труба
  5. Тара Думоњић- флаута
  6. Петар Вукашиновић- саксофон
  7. Илија Недељковић- флаута  
  8. Страхиња Загорац- саксофон
  9. Вук Чучиловић- саксофон
  10.  Максим Баћевић- кларинет
  11. Маја Босисио Лалевић – флаута
  12. Вукашин Деспотовић-тромбон
  13. Јелисавета Спасић- флаута
  14. Виктор Марић-кларинет
  15. Душко Матковић- тромбон
  16. Матија Радојловић-труба

ГУДАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ 2020/21.

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

  1. Ивона Милановић- виолина
  2. Андреа Шајић- виолина
  3. Мила Етеровић- виолончело
  4. Миа Вучковић- виолина
  5. Софија Драгиша Делевић- виолина
  6. Теа Кнежевић- виолончело
  7. Искра Петровић- виолина
  8. Марија Ајдер- виолина
  9. Нада Стојковић- виолина
  10. Тодор Адамов- виолина
  11. Вук Анђелић-виолончело
  12. Вишња Стефановић-виолина
  13. Павле Богосављевић-виолина
  14. Андреј Мирковић – контрабас
  15. Нађа Радојичић –виолончело
  16. Тодор Стојановић – виола
  17. Андреа Вуковић - виолина
  18. Ђорђе Тошкић- контрабас
  19. Богдан Ђоковић- виолончело

ПРЕПОРУКА ЗА ПРИПРЕМНИ

  1. Анђелија Лазић

ПРЕПОРУКА ЗА ГУДАЧКИ ИНСТРУМЕНТ

  1. Петар Катић
  2. Павле Марковски
  3. Павле Њежић

ГИТАРА 2020/21.

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА ГИТАРУ

  1. Милош Миливојевић
  2. Јулија Тимотијевић Теодоровић
  3. Миа Дулић
  4. Страхиња Ђурић
  5. Богдан Милојевић
  6. Павле Петровић
  7. Моника Вељић
  8. Игњат Вујошевић

НИСУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА ГИТАРУ

ПРЕПОРУКА ЗА ДРУГИ ИНСТРУМЕНТ

        1. Алек Исаковић- ВИОЛИНА
        2. Вук Лештанин-ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД


ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД 2020/21.

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

  1. Филип Перић
  2. Леа Ева Феригра
  3. Милена Савић
  4. Александра Лукић
  5. Милена Вукотић
  6. Лена Перовић
  7. Маша Поповић
  8. Милица Радосављевић
  9. Аника Борисављевић
  10. Максим Ђурић
  11. Маша Михајловић
  12. Стеван Суботић
  13. Вања Ковачевић
  14. Петар Кокошков
  15. Марта Јовановић
  16. Максим Видовић

РАНА МУЗИКА 2020/21.

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

  1. Јелисавета Ђоковић- траверзо флаута

СОЛО ПЕВАЊЕ 2020/21.

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

  1. Хана Пешут
  2. Александра Ћурић
  3. Милица Радивојевић
  4. Емилија Каталина
  5. Јана Милошевић
  6. Аница Радевић
  7. Тара Лабан

УДАРАЉКЕ 2020/21.

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

  1. Аника Насковић
  2. Филип Величковић