ПОНЕДЕЉАК, 01.06.2020.

КОНТРАПУНКТ,IV разред ТO

ПИСМЕНИ, 10:00 – 11:30, собе 2, 3

Дежурни професори: Н. Благојевић-Пешић, А. Хаџи-Ђорђевић

УСМЕНИ, 12:00 соба 2

Комисија: професори И. Миљковић, Н. Благојевић-Пешић, А. Хаџи-Ђорђевић

СОЛФЕЂО, IV разред ВИ

14:00, собе 9, 10, 11

Комисија: професори Г. Карајић, В. Араницки,Н. Лековић

 

УТОРАК, 02.06.2020.

ХАРМОНИЈА

ПИСМЕНИ, IV разред ВИ и ТO

10:00 - 12:00, собе 2,3,4,9,10

Дежурни професори: И. Миљковић, В. Крнета, А. Хаџи-Ђорђевић, В. Араницки, М. Митровић

УСМЕНИ, IV разред ТО, 12:30, соба 2

Комисија: професори Ј. Стефановић, Н. Пешић, В. Крнета

 

СРЕДА, 03.06.2020.

ХАРМОНИЈА

УСМЕНИ,IV разред ВИ

10:00, соба 2

Комисија: професори Ј. Стефановић, Н. Благојевић-Пешић, В. Крнета

ДИРИГОВАЊЕ, IV разредТО

15:00, соба 2

Комисија: професориД. Цветковић, А. Хаџи-Ђорђевић, М. Радић

 

ЧЕТВРТАК, 04.06.2020.

Солфеђо и Теорија ОМШ

IV четворогодишње,II двогодишње и VI разред шестогодишње

08:00, соба 10

Комисија: професори А. Зечевић, Н. Вујошевић, М. Митровић

КЛАВИР,IV разред ТО

14:00, соба 22

Комисија: професори Диана Јовановић, С. Даниловић, В. Јововић

 

ПЕТАК, 05.06.2020.

СОЛФЕЂО,IV разред ТО

ДИПЛОМСКИ ИСПИТ

10:00, соба 9, 10

Комисија: професори Н. Лековић, А. Зечевић, А. Хаџи-Ђорђевић       

КЛАВИР

VI разред ОМШ

14:00, соба 22

Комисија: професори З. Трајковић, В. Чарапић, Б. Врачар

 

СУБОТА, 06.06.2020.

РАНА МУЗИКА

ЧЕМБАЛО, РЕНЕСАНСНА ХАРФА, БЛОК ФЛАУТА

Завршни разред ОМШ

11:00, соба 15

ЧЕМБАЛО, ЛАУТА

ДИПЛОМСКИ ИСПИТ

13:00, соба 15

Комисија: професори С. Стојановић-Кутлача, Д. Карајић, А. Ј. Крстић

                                   

НЕДЕЉА, 07.06.2020.

КЛАВИР

ДИПЛОМСКИ ИСПИТ

10:00, САЛА

Комисија: професори Д. Павловић, С. Петровић, Т. Ђорђевић

ГИТАРА

VI разред ОМШ

17:00, САЛА

ДИПЛОМСКИ ИСПИТ

17:30, САЛА

Комисија: професори Н. Кондић, О. Грчак, И. Ивић

 

ПОНЕДЕЉАК, 08.06.2020.

ФЛАУТА

ДИПЛОМСКИ ИСПИТ

10:00, САЛА

VI разред ОМШ

11:30, соба 22

Комисија: професори М. Јевић, Љ. Радовић, А. Младеновић

ХОРНА, ФАГОТ, ТРУБА

IV разред ОМШ

11:00, соба 4

Комисија: професори Ј. Петровић, М. Николић, М. Милић

КЛАРИНЕТ, САКСОФОН, ТРОМБОН

ДИПЛОМСКИ ИСПИТ

11:10, САЛА

Комисија: професори П. Стефановић, М. Савић, А. Бенчић

КЛАРИНЕТ, САКСОФОН, УДАРАЉКЕ

IV разред ОМШ

13:00, соба 12

Комисија: професори П. Стефановић, М. Савић, М. Топалов

ГУДАЧИ

VI разред ОМШ

14:00, соба 22

Комисија: професори М. Илић, Љ. Милосављевић, Н. Јанковић

ДИПЛОМСКИ ИСПИТ

16:00, соба 22

Комисија: професори М. Илић, Љ. Милосављевић, Н. Јанковић

СОЛО ПЕВАЊЕ

II разред ОМШ

16:30, САЛА

ДИПЛОМСКИ ИСПИТ

19:00, САЛА

Комисија: професори: М. Станишић-Шпирић, М. Јовић, В. Опсеница

УТОРАК, 09.06.2020.

Српски – матурски испит

10:00, собе 9, 10, 11

Комисија: професори З. Вешовић, М. Перчевић, М. Попин