НАПОМЕНА:

УПИС УЧЕНИКА КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ОБАВИЋЕ СЕ ОД 12. јуна до 26. јуна 2019.ГОД. ОД 09:00-13:00 У СЕКРЕТАРИЈАТУ (СОБА БР.7)

ЗА УПИС ЈЕ ПОТРЕБНО:

-          Пријава за упис која се добија на пулту школе

-          Фотокопија извода из матичне књиге рођених

-          Добровољна уплата на жиро рачун школе у износу од 4.000.-динара за Ђачки фонд, по полугодишту – уплатница се добија на пулту школе

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА КЛАВИР 1. рок

1. Андреј Петраш
2. Вук Драговић
3. Вера Бошњаковић
4. Стефан Manners
5. Марија Миловановић
6. Сара Марковић
7. Ања Вујичић
8. Ана Јевтић
9. Наталија Требаљевац
10. Милош Кондић
11. Тијана Мирковић
12. Димитрије Рогошић
13. Софија Ђорђевић
14. Денис Радонић
15. Софија Илић
16. Марта Јакшић
17. Наталија Hindawi
18. Сара Стојковић
19. Siena Garofani
20. Michel Viktor Garofani
21. Ена Срдић
22. Илија Станојковић
23. Исидора Маринковић
24. Kатја Миленковић
25. Предраг Маринковић
26. Ирина Анђелковић
27. Миа Марковић
28. Ђорђе Гавриловић
29. Јован Милутиновић
30. Миа Радовановић
31. Сара Радаовановић
32. Михаило Младеновић
33. Емилија Дуганџић
34. Лола Ивановић
35. Даница Новак
36. Доротеа Станковић
37. Ева Симеуновић
38. Мила Вељковић
39. Звездана Дилкић
40. Нађа Хаџи – Антић
41. Лара Цекић
42. Миа Стјепановић
43. Стефан Николић
44. Мина Гвозденовић
45. Матеа Маљковић

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ДУВАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ – 3.рок

1. Урош Димитријиевић – саксофон
2. Дуња Читлучанин- флаута

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ГИТАРА – 1.рок

1. Кристина Николић
2. Растко Марковић
3. Немања Маричић
4. Никола Вуњак
5. Тара Станчевић
6. Зора Булајић
7. Петра Душић
8. Исидор Јанковић


ПРЕПОРУЧУЈЕ СЕ ЗА :

ПРИПРЕМНИ -Fuchs Alexandar
ФЛАУТА – Ђурђа Милачић

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ТРУБА – 1.рок

1. Сава Срећковић
2. Андрија Кулиновић
3. Коста Поповић
4. Марко Ђурић
5. Алекса Томовић

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ГУДАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ – 3.рок

1. Селена Радић - виолина
2. Вид Поповић - виолина
3. Филип Поповић - виолончело
4. Катарина Тодоровић - виолина

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД – 3.рок

1. Луција Вујовић
2. Милош Јелић
3. Нина Ерчић
4. Милица Вукадиновић

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ РАНА МУЗИКА – 3.рок


1. Софија Виловски – харфа
2. Нина Дражовић – блок флаута
3. Мила Јолачић – лаута
4. Анђела Рута Станчу – оргуље

ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ СОЛО ПЕВАЊЕ – 2.рок


1. Ивковић Николина
2. Дора Петковић
3. Теодора Марковић
4. Лена Стаменковић
5. Василиса Арсенијевић


ГИТАРА – 1.рок 08.06.2019. соба бр.10

КЛАВИР – 1.рок 08.06.2019. соба бр.22

СОЛО ПЕВАЊЕ – 2.рок 08.06.2019. у 12:00 соба бр. 25

ДУВАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ – 3.рок 11.05.2019. соба бр. 9

ГУДАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ – 3.рок 08.06.2019. у 10:00 соба бр. 16

ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД – 3.рок 08.06.2019. у 10:00 соба бр. 11

РАНА МУЗИКА – 3.рок 08.06.2019. у 10:00 соба бр. 12